En Sinir Bozucu 8 Hollywood Çifti

Tamam, kabul edelim. Biz romantik aşk, ve biz tüm çiftlerin ortak tüm sululuk, ama çok seviyorum! Yeter artık. bu yalnızca gözlerimizi rulo yapıyoruz bu 18 Hollywood çiftler için söylediğimiz bu. Ya sadece kendilerini kandırıyor bunlar ya … kusmak için hazır olduğumuzu onları birlikte görmeyi çok OD aldık. , 18 geri sayım Hollywood kendilerine saklamak ihtiyacı olan çiftler!

1. Ben Affleck ve Jennifer Garner

Ben Affleck ve Jennifer Garner
Bu Hollywood çift bir süre birlikte olmuştur, ve tamamen gözlerimizi roll yapan hafifçe çaresiz bir şekilde sağlıklı ve mutlu bir aile bastırıyorlar. Bu çiftin geçmişte sorunları vardı, ama iyi görünümlü ve kameralar için güzel bir yapım karşısında tıkınmaya üzerinde olduğu görülüyor. Açıkçası, sadece evde sakladıklarını dileğiyle.

2. Blake Lively ve Ryan Reynolds

Lake Lively ve Ryan Reynolds

Bize hep plastik hatırlatan bu çift nedir? Hiç sahneye göre gerçek hayatta daha sert, ınsider kaynakları bu çift yönlü dimdik yapım ve açılış geceleri için charmlessly yıl sabırsızlıkla beklediğimizi söyler.

3. Chris Martin ve Gwyneth Paltrow

Chris Martin ve Gwyneth Paltrow

Bu çift birlikte sonsuza dek ve bir gün anlamına gelmez, çünkü onları o kadar çok severiz. Paltrow ve Martin de biraz son birkaç yılda korkunç uzaylılar ve onların tuhaf gibi görünmeye başladı ve zorla büyüleyici görüşmeler hiç yardım etmiyorsun!

4. Pamela Anderson ve Rick Salomon

Pamela Anderson ve Rick Salomon
Bu yıldızlar düğüm yine kravat için gittiğini söylediğinde, tepki olarak “Kim?” olduğunu eminiz Her fotoğrafın fotoğrafı gibi biraz görünmesi için kendi yeteneği ile, bu çift eğlenceli resimler için pek umutlu değiliz.

5. Andrew Garfield ve Emma Stone

Andrew Garfield ve Emma Stone
Gidiyoruz dürüst olmak gerekirse, biz değil umrunda başlayan aşkları beri Titanic, ve eğer herkes böyle düşünür Garfield ve Stone olacağını geçen son paket Partisi Amazing Spider-Man 2: Rise Of Electro, elimizde bir köprü satabilir. Sadece çok ötesinde değil, yavan bir güzellik var, ve şimdiden sıkıldık.

6. Jennifer Aniston ve Justin Theroux

Jennifer Aniston ve Justin Theroux
İkinci en iyi olmak için geldiğinde, Aniston ve Theroux kesinlikle onları nasıl seçeceğini biliyor. Bu iki büyük ilgiden uzakta kalıyor, ve daha ünlü eski Sevgililer ya da güven basit bir eksikliği ile bir ilgisi olup olmadığını söylemek zor. Her iki şekilde de, bu çift gibi merkezi aşamasından kalabilir ve onları özleyeceğiz!

7. Beyonce ve Jay-Z

Beyonce ve Jay-Z
Bu çift için korkunç karanlık sırrı açığa çıkarmaya bekliyoruz, ama hayır şans ile bir süredir bekliyorduk. Bu çift son zamanlarda bir müzik festivalinde kol kola göstererek buzlu olma dedikodular bozdu, hiç bu kadar mutlu, ama şüpheli ediyoruz. İğrenç bir şey bu mutlu dış görünüşünün altında oluyor, ve sözlerimizi işareti olmalı, geliyor.

8. Romain Dauriac ve Scarlett Johansson

Romain Dauriac ve Scarlett Johansson
Dünyanın çoğu gibi, Johansson, oyunculuk sevdiğimiz ve harika bir kariyer seçimi yapar sanırım. Çok kötü bir romantik seçenekleri hakkında aynı şeyi söyleyemeyiz! Dauriac insan şekline verilen duvar kağıdı yapıştırmak gibi ilginç ve garip duvar kağıdı yapıştırın en son ve önümüzdeki aktris yanında görmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.