Eyüp’te Anaokulu Öğretmeni Skandalı

Anaokulu Öğretmeni Sevgilisiyle Yatakta Çektiği Pozları Velilere Attınca Ortalık Karıştı.

İstanbul’un Eyüp ilçesinde bulunan bir anaokulunda okul öncesi eğitimi veren F.V adlı öğretmen, velilerinin toplu kullandığı whatsapp mesajlaşma uygulaması grubuna sevgilisiyle çekindiği uygunsuz olduğu düşünülen fotoğrafları gönderdi.

Anaokulunun öğretmen kadrosunda bulunan ve minik yavrulara okul öncesi eğitim veren öğretmenlerden F.V.’nin, öğrenci velilerinin toplu kulandığı whatsapp grubuna sevgilisiyle çekindiği uygunsuz görüntüleri gönderdiği ortaya çıktı.

VELİLER ŞOKE OLDU

Bu durum, veliler üzerinde şok etkisine neden oldu. Minik yavrularını emanet ettikleri öğretmenin sevgilisiyle yatakta çekilmiş yarı çıplak fotoğraflarını velilere göndermesi büyük tepki çekti.

eyupteki-anaokulu-bu-skandalla-calkalaniyor-ic-manset

VELİLER ÖĞRETMENİN GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMASINI İSTEDİLER

F.V.’nin bu davranışının hatalı olduğunu belirten öğrenci velileri, “Böyle bir öğretmen olamaz”, “Yavrularımızı bu zihniyete mi emanet edeceğiz” derken, anasınıfı öğretmeni olan F.V’nin görevinden uzaklaştırılmasını istediler.

Konuyla ilgili olarak Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Milli Eğitim Müdürülüğü henüz soruşturma başlatmış bulunmuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.