Tag Archives: kız

Bodrum’da Yaz Sezonu Erken Açıldı

Sezonu erken açtı Bodrum sezonu bu sefer erken açıldı. Podyumların bebek yüzlü mankeni olarak bilinen Elif Ece Uzun, sezonun ilk bikinili olarak görüntülenen ismi oldu.

Kendall Jenner Fotoğraf Galerisiyle İç Gıcıklıyor

Kim Kardashian ile reality show programı sunarak adını duyuran ve popülerliğini artırarak sürdüren güzelimiz sayfamıza konuk oldu. Sizler için birbirinden güzel fotoğraflarını sunuyoruz. Birkaç gün önce takipçi hayranlarını sevindirecek bir resim paylaştı. Instagram’da yaramazlık yaptı ve üstsüz fotoğrafını paylaştı. Ne yazık ki

Kat Torres su reklamlarının aranan ismi haline geldi

Brezilya’lı model bir su firmasının reklamı için kameralar karşısındaydı. Malibu’daki çekimlerde sade kot pantolon ile üstsüz olarak poz verdi. Daha önceki cesur pozlarını ünlü bir saat firması için vermişti. 1988 doğumlu 1.77 cm boyundaki mankenin galerisini beğeninize sunuyoruz:

Ponpon Kızlar Haklarını Arıyor

NBA takımı Milwaukee Bucks’ın danşcı kızlarından Lauren Herington, asgari ücretin altında çalıştığını belirterek Milwaukee Bucks takımına karşı dava açtı. Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi’nde (NBA) dansçı olarak çalışan Lauren Herington, aldığı düşük ücret konusunda takımı Milwaukee Bucks’a karşı dava açtı. BİRBİRİNDEN GÜZEL PONPON KIZLARIN

Ponpon Kızlar hakkında bilmedikleriniz

Ponpon kızlar genelde spor müsabakalarında devre aralarında seyirciyi eğlendirmek ve coşturmak için gösteri yapan grupların ismidir. Bu gurubun üyelerine de ponpon kız denir. İşte size dünyanın en güzel ponpon kızları: