Natalie Galkina 10 Parmağında 10 Marifet

TV ve film modelleme, Natalie Gal en çarpıcı yetenekleri ve radient güzellik uluslararası moda ve eğlence izleyiciler önünde parlar.

Eylül 2010’da, o insanlar Güç İlerleme başkanı olarak seçildi. O Chanel, Cavalli, Alexander Wang, Prada, Guess, Diesel, Kapak Girl, Levuk, Allison Parris, Pantene, Wella, Nexxus, Vivienne Tam, Alexander McQueen, Rock ve Cumhuriyet için modellik ve birçok dergi kapakları göründü oluyor.

Natalie Gal, Amerikalı aktris ve model, bir opera sanatçısı ve şair bir ailenin içine doğdu. Natalie O sık sık genç Angelina Jolie ile karşılaştırıldığında ve büyük medya ve dergiler tarafından bir çok gelecek vaat eden genç oyuncu olarak kabul edilir 6 yaşlarında bale, sanat, piyano, şan ve tiyatro performansı çalışmaya başladı. O akıcı dört dil biliyor olarak New York Üniversitesi Moskova Sanat Tiyatrosu’nun aralığı oyunculuk onun çalışmaları (Rusça, Ukraynaca, İspanyolca ve İngilizce). Natalie LA Photogenics Medya, Fenton Medya NYC, Beatrice Milan, yanı sıra acenteler Moskova, Londra, Atina, Paris ve Almanya tarafından temsil edilmektedir. Eylül 2010’da, o insanlar Güç İlerleme başkanı olarak seçildi. Natalie çeşitli hayır kurumları katılır, çalışmalar Los Angeles Lee Strasberg oyunculuk ve sık sık iş için New York, Miami, Chicago, Vegas, Austin, Londra ve Paris’e gitti NYC ve LA arasında yaşıyor. O sayısız film yapımlarında rol aldı ve Chanel, Cavalli, Alexander Wang, Prada, Levuk, Allison Parris, Pantene, Wella, Nexxus, Vivienne Tam, Rock ve Cumhuriyeti, Guess, Diesel, Alexander McQueen ve Kapak Girl olarak markalar için modellik etti , CWTV için çalışmış yanı sıra Grazia, Mademoiselle, Madam Figaro, Modern Lüks, 944 kapakları ve Yüzey dergi özellikli olmuştur. Oyunculuk kariyerine devam ve bir model olarak markasını genişletirken Natalie sürekli dolaşıyor.

432bca88e0142137f908b65a79d2b6de natasha-galkina-because-she-is-amazing_5 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.