Pique ve Shakira çiftinin çalışanları ile başları kaset yüzünden dertte

Evlilikleri çok güzel giden  ve iki çocukları bulunan Pique ve Shakira çiftinin çalışanları ile başları kaset yüzünden dertte.

Fransız milli takım oyuncuları Karim Benzema ile Cisse’nin dahil olduğu ‘Valbuena olayı’ndan sonra yeni bir skandal daha ortaya çıktı. Bu kez hedefteki isimler Barcelonalı Gerard Pique ve eşi Kolombiyalı şarkıcı Shakira…

Barcelona’nın yıldız futbolcusu Gerard Pique ve dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın sevişme görüntülerinin olduğu bir seks kasedinin, eski bir çalışanları tarafından ünlü çifte şantaj aracı olarak kullanıldığı iddia edildi. Skorer’den Onur Dinçer’in haberine göre çiftin görüntülerini servis etmekle tehdit eden çalışanın, bu görüntüleri yayınlamamak için kendilerinden para istediği belirtildi. Pique ve Shakira’nın dünden beri İspanya’da gündemde olan konuyla ilgili sessizliklerini korumaları ve herhangi bir yalanlamada bulunmamaları, iddiaların doğru olabileceğine dair güçlü bir kanıt olarak gösterildi. Şantajı yapan kişinin ülke kanunlarına göre 5 yıla kadar hapis cezası alabileceğine dikkkat çekildi.

pique_ve_shakiraya_seks_kasedi_santaji_mi_yapildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.