Polisimize Bombalı Saldırı

Sabah saatlerinde İstanbul’da Çevik Kuvvet Merkezine Silahlı ve Bombalı Saldırı düzenlendi.

Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C kapısında polise silahlı ve bombalı saldırı düzenlendi. 2 kadın terörist bir binada sıkıştırıldı.
İstanbul’da Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C kapısında polise silahlı ve bombalı saldırı düzenlendi. 3 kişi olduğu belirtilen saldırganlardan 1 kadının yaralı şekilde ticari taksi ile kaçtığı şeklinde polis telsizinden anons geçiyor.

TERÖRİSTLER SIKIŞTIRILDI

Saldırıyı gerçekleştiren 2 kadın terörist, bir binada sıkıştırıldı. Gazi Sokak’ta bir binada sıkıştırılan kadın teröristlerin üzerinde el bombaları ve uzun namlulu silahlar olduğu bildiriliyor.Bölge polis ablukasına alındı. Sokak giriş ve çıkışlara kapatıldı.

Vatandaşların dışarı çıkışına izin verilmeyen sokağa özel hareket timler geldi.

BİR ARAÇTA BOMBA ARAMASI YAPILIYOR

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü önünde bir şüpheli araç tespit edildi. Polis saldırının olduğu C Kapısı önünde siyah bir araçta bomba araması yapıyor.

Şahısların kaçtığı ticari taksi sokakta terk edilmiş halde bulundu.

1 POLİS YARALANDI

Saldırıda bir polis memurunun kolundan yaralandığı öğrenildi.

İSTANBUL VALİSİ OLAY YERİNDE

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü C kapısında polise yapılan saldırının ardından olay yerine geldi. Bomba ihbarı yapılan aracın yanına giden Vali Şahin, olay yerinde incelemelerde bulunarak polisten bilgi aldı.

 

1 Yorum

  1. Şerefsiz bunlar. Allah’tan polisimize birşey olmamış. Gebertilmiş ikiside.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.