Semih Zafer Kavgasında Kim Elendi?

Survivor Semih ve Zafer kavgasından sızıntılar oldu. Zafer üstüne yürüyen Semih Öztürk’ün boğazını sıkmış. Semihle Zafer kavgası bakın nasıl başlamış.
Semih ile Zafer kavgası nasıl oldu Survivor’dan bunlar sızdı!

Semih ile Zafer kavgası nasıl oldu Survivor’dan bunlar sızdı!

Survivor Semih ve Zafer kavgasından sızıntılar oldu. Zafer üstüne yürüyen Semih Öztürk’ün boğazını sıkmış. Semihle Zafer kavgası bakın nasıl başlamış.
Survivor adasında Semih ve Zafer kavgası için görüntüleri izleyen Acun Ilıcalı’nın bu akşam saat 20.00’da başlayacak son bölümde açıklama yapması bekleniyor. Semih ile Zafer kavgasına dair Survivor adasından sızan bilgilere göre bakın neler olmuş!

Survivor adasında Zafer ile Semih Öztürk arasında en başından beri bir gerilim vardı. Bu gerilim küçük körüklemelerde hemen alev alıyordu ve birilerinin araya girmesi ile yatışıyordu.

SEMİH VE ZAFER KAVGASI
Semih ve Zafer en son dolma ödülü kaybedilince kavga etmişlerdi. O kavgada Semih Öztürk, Zafer için “ya kova düşürür ya ipi elinden kaçırır elenip gideceksin” demişti.

SOPAYI YİYİP GİDECEKSİN

Zafer Mete ise buna sinirlenip “Senin de ağzınla burnun yer değiştirecek sopayı yeyip gideceksin” sözleriyle tartışmayı alevlendirmişti.

ZAFER METE SEMİH ÖZTÜRK’ÜN BOĞAZINI SIKMIŞ

Survivor adasında Semih ve Zafer’i diskalifiye olmanın eşiğine getiren kavga salı günü eleme konseyine 2 saat kala patlak vermiş. İddialara göre kavga sırasında Zafer Mete üstüne yürüyen Semih Öztürk’ün boğazını sıkmış. Survivor dedikodularına göre Semih ve Zafer kavgası şöyle olmuş;

Dolma ödülü kaybedilip adaya dönüldüğünde Zafer ve Semih arasında laf atışması başlamış. Semih Öztürk’ün ‘zayıfsın eleneceksin’ göndermelerine Zafer de karşılık vermiş. Bu sırada ikili arasındaki sözlü atışma giderek daha çok kızışmış. O anda Zafer sinirlerine hakim olamayıp elindeki hindistan cevizini Semih Öztürk’e fırlatmış. Semih Öztürk de Zafer Mete’nin üstüne yürümüş. Zafer de kendisine saldıran Semih Öztürk’ün gırlağına sarılmış. Serkay ve Efecan son anda araya girmişler ve daha vahim şeyler olmadan ikiliyi ayırmışlar.

Gizem Memiç neler olduğunu şöyle anlattı;

SEMİH İLE ZAFER KARARI DİSKALİFİYE OLURLAR MI?
İddialara göre kavgada durum Zafer Mete’nin aleyhine görünüyor. Fiziki şiddete başvurduğu için eğer diskalifiye kararı çıkarsa Semih kalır Zafer elenir deniliyor.

semih ve zafer kavgasi goruntuleri diskalifiye mi elendiSemihle Zafer arasındaki olay diskalifiye olmalarına sebep olabilecek kadar büyük bir kavgaydı. Şiddete varan kavga sebebiyle Survivor’dan kovulma ihtimalleri var. Semih ve Zafer kavgasının her anının kamera görüntüleri olduğu öğrenildi.

Kimin haklı kimin haksız olduğuna Acun Ilıcalı görüntülere bakarak karar verdi. Bu karar de olağanüstü toplanan ada konseyinde açıklanacak. Acun Ilıcalı’nın aldığı Semih – Zafer kararını bu akşam yayınlanacak olan Survivor’da açıklaması bekleniyor.

SEMİHLE ZAFER KAVGASININ GÖRÜNTÜLERİ
Semih Zafer arasındaki olayın kamera görüntüleri olduğunu Acun Ilıcalı açıklamıştı. Adadaki ekip Semih – Zafer kavgasının her anını kayda aldı. Haliyle bu görüntüler büyük merak konusu. Survivor’da Semih Zafer kavgasının görüntülerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor.

SEMİH VE ZAFER KAVGASI NE OLDU ACUN ILICALI ANLATMIŞTI
Semih ile Zafer arasındaki kavgayla ilgili şok açıklamayı Acun ILıcalı salı günü akşamki ada konseyinde yapmıştı.

Acun Ilıcalı Semih Zafer olayıyla ilgili şu bilgileri vermişti;

-“Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil.

SEMİH İLE ZAFER’İN KAVGASI
-“Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız.

SEMİHLE ZAFER ARASINDAKİ GERİLİM BAŞKA BOYUTA GEÇTİ

-“Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Yarın akşam (bu akşam) acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şu andaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil’.
SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR : Survivor Semih Öztürk’ü izleyici Ütopya yarışmasından hatırlıyor. Semih Öztürk o yarışmada da istenmeyen ‘kötü’ adam rolündeydi. Sevgilisi Kurretülayn ile olan mastürbasyon görüntüleri ile skandal yaratmıştı.

ZAFER METE KİMDİR : Survivor adasının saf çocuğu olarak tanımlanan Zafer Mete kolayca tahrik edilebilen biri. Zafer Mete 1992 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi mezunu olan Zafer, Semih tarafından sürekli üzerine oynanan isimdi.

1 Yorum

  1. Ve sonuç olarak Zafer elendi yavşak Semih ise takım değiştirerek ünlüler takımına geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.