Survivor’da bu hafta kim elendi?

Survivor’da bu hafta kim elendi? (Elenen isimden şok ifadeler)

Survivor’da kim elendi, sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Gönüllüler takımından Sadin ve Denisa’nın, Ünlüler takımından Seda ve Sabriye’nin elenme adayı olduğu Survivor 2017’de bu hafta elenen isim Seda oldu. Ünlüler takımına ve Survivor’a veda eden Seda: ‘Kırgın olduğum iki kişi var’dedi.

Survivor’da bu hafta elenen isim Seda
Survivor’da dün akşam yine heyecan dolu bir ödül Oyunu oynandı. Dokunulmazlık yarışlarının ardından yorgunluklarını atmaya çalışan Ünlüler ve Gönüllüler takımı dün akşam iletişim ödülü için kıyasıya mücadele verdiler. İletişim ödülünün galibi Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı hazırlanan özel alanda müzik dinleyip dans ettiler.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2017’nin ikinci elenen ismi belli oldu. Geçtiğimizh hafta Gönüllüler takımından elenen Fulya’nın ardından bu hafta en düşük oyu alarak Survivor’a veda eden isim Ünlüler takımından Seda Demir oldu.

SEDA : ‘KIRGIN OLDUĞUM İKİ KİŞİ VAR’

Şimdi konuşmak çok zor. Ağlamadan başarabilirsem çok sevineceğim. Çok uzun senelerdir hayalim Survior’a gelmek. Bu şekilde yazılmak hoşuma gitmedi. Herhangi bir arkadaşa saygısızca bir laf söylediğimi düşünmüyorum. Oyun sırasından adrenalin yükselmesinden dolayı kavga çıktı. Yanlış anlaşıldım. Bunlardan dolayı kavgacı olarak yansıdım gruba. Bu kadar kolay olmamalıydı.

Herkesin iki kere düşünmesini isterdim. Performans olarak kötü olduğumu düşünmüyordum. Ben burda tepkimi belli etmeyeceğim. Güçlü durmaya çalışıyorum. Ben bu üzüntüyü birkaç ay üzerimden atamam. Kırgın olduğum iki kişi var kalp olarak. Sevdiklerim de var. Onlar da çok üzüldü. Şimdi ağlamayacağım. Daha çok kalmak isterdim. Ama bu kadarsa da yapacak bir şey yok.

SEDA DEMİR KİMDİR?

Seda Demir, (D.T: 08 Mart 1983, İstanbul, Türkiye) Türk dizi ve sinema oyuncusu. 2007 ve 2010 yılları arasında rol aldığı Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanınır.

Fuarlarda hostestlik yaptı, arkadaşlarının teşvikiyle ajansa kayıt oldu. Birçok kez deneme çekimlerine çağrıldı, bir süre çekimlere gitmeyi reddetsede çekimlere katıldı. İlk işi İş Bankası reklamında oynamak oldu. Sonrasında çeşitli reklamlarda rol aldı. İlk dizi deneyimini Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle yaptı. Dizi sona erdikten sonra 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakterini canlandırdı. Kısa bir süre ekranlara ara verdi 2013 yılında intikam dizisinde Sude karakteri ile ekranlara geri döndü. Ardından 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde Elif karakterini canlandırdı. İlk sinema deneyimini 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle yaşadı.

SURVİVOR’DA HAFTANIN KAZANANLARI

Survivor 2017’de getirilen yeni kural doğrultusunda artık her hafta en iyi performans gösteren yarışmacı ödül alacak. Bu hafta erkeklerden Eser ve Adem; kızlardan Sema ve Berna en çok oyun kazanan yarışmacılar oldu. Bu haftaki ödül patates kızartması. Kazanan yarışmacılar adaya döndüklerinde patates kızartmalarını yiyebilecek.

SERHAT VE ESER ARASINDA GERGİN ANLAR

İletişim ödülü oyunu sırasında takımlar arasındaki sinirler yine gerildi. Furkan’ın Sadin’e karşı yarıştığı oyunda mağlubiyet alması sesleri yükseltti. Furkan’ın söyledikleri Gönüllüler takımından Eser’in tepksine neden olurken Serhat ve aralarındaki gerilim arttı. Takım arkadaşları ve ekiptekiler Serhat ve Eser’e engel oldular. Furkan söylediklerinden dolayı Sadin ve takım arkaşlarından da özür diledi.

İLHAN MANSIZ NE ZAMAN GERİ DÖNECEK?

Adada yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan İlhan Mansız’ın durumu ile ilgili Acun dün akşam konseyde yarışmacılara durum bilgisi verdi. İlhan Mansız’ın hayati bir tehlikesi olmadığı ve son tetkiklerin yapılması için bir gün daha hastanede duracağını belirten Ilıcalı, Mansız’ın yakında adaya döneceğinin müjdesini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.